30 بهمن 1396 ساعت 13:52
پنج شنبه, 04 آبان 1396 ساعت 09:27

اردوهای یک روزه آموزشی ؛ ویژه مدیران کاروانهای زائران پیاده امام رضا (ع) مطلب ویژه

سخنگوی جمعیت خدمتگزارزائران پیاده امام‌رضا(ع) گفت: امسال همه مدیران کاروانهای زیارتی پیاده امام رضا (ع) که در دهه پایانی صفر قصد تشرف به مشهد را دارند و در سایت جمعیت خدمتگزاران به منظور استفاده از تسهیلات اسکان و خدمات رفاهی ثبت نام نموده اند موظف به شرکت در کلاسهای آموزشی یک روزه ویژه مدیران کاروانهای زیارتی شدند .

 حسین رضائی افزود: این کلاسها با رویکرد فرهنگیتشکیل مشود و در اردوی یک روزه آموزشی مدیران ((خانم و آقا ))با نحوه گزینش زائران ؛  ثبت نام اینترنتی زائران ؛ ثبت بیمه زائران ، حرکت در مسیر ، آشنائی با محور ها و جاده ؛ بهداشت و درمان ؛ مسائل فرهنگی و اعتقادی ؛ نظم و امنیت عمومی ؛  مراقبت از کاروان ؛ آموزشهای لازم را فرا گرفته و گواهینامه دریافت می نمایند  .

 وی گفت : این برنامه آموزشی از روز شنبه ششم آبان ماه با حضور مدیران کاروان های مسیر تربت حیدریه آعاز میشود و در روز یکشنبه 7/8/96 مدیران کارون های فریمان و تربت جام و تایباد و روز دوشنبه 8/8/96 مدیران کاروان های سرخس و کلات و قوچان و روز سه شنبه 9/8/96 مدیران کاروانهای مسیر نیشابور در این کلاسها شرکت خواهند کرد .

سخنگوی جمعیت خدمتگزارزائران پیاده امام‌رضا(ع) گفت:حضور مدیران کاروانها و یا معاونین آنان در این کلاسهای آموزشی اجباری است و در ارزشیابی آنان  موثر است .

رضائی افزود : از شرکت کنندگان در این کلاسها هیچ وجه ای دریافت نمی شود و کلیه هزینه ها اعم از تشکیل کلاس ؛  هزینه استاد ؛ محل برگزاری و پذیرائی یک روزه با جمعیت خدمتگزاران زائران پیاده امام رضا (ع) می باشد .

وی گفت : با طراحی واحد فناوری اطلاعات و it  جمعیت خدمتگزار ؛ پرتال بیمه به آدرس  اینترنتی :

www.bimezaerin.ir و www.bimezaerin.com فعال و ثبت نام برای بیمه  زائرانتوسط این سایت انجام میشود .

تعداد بازدید : 85 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

اوقات شرعی

وضعیت آب و هوا

اکثرا ابری

15°درجه

مشهد مقدس

اکثرا ابری
سه شنبه ۲°درجه / ۹°درجه SP_WEATHER_RAIN_AND_SNOW
چهارشنبه ۲°درجه / ۱۲°درجه اکثرا ابری
پنج شنبه ۲°درجه / ۱۵°درجه اکثرا ابری