30 بهمن 1396 ساعت 13:43
چهارشنبه, 26 آبان 1395 ساعت 07:18

گردهم آئی مدیران ایستگاههای صلواتی بین راهی برگزار شد مطلب ویژه

گردهم آئی مدیران ایستگاههای صلواتی بین راهی برگزار شد

     به گزارش روابط عمومی جمعیت خدمتگزاران زائران پیاده امام رضا (ع) ؛ به منظور بررسی مشکلات و برنامه ریزی هدفمند در پذیرائی بین راهی زائران پیاده گردهم آئی مدیران ایستگاههای صلواتی در 6 محور ورودی به مشهد در محل استانداری خراسان رضوی و با حضور 250 نفر از مدیران مرتبط تشکیل شد .
در این جلسه که از ساعت 9 شروع و 11.30 خاتمه یافت آقایان سید محسن علوی ؛ مجید مذهبی ؛ اخوان ؛  بنائیان از جمعیت خدمتگزار وآقای  پور قربان و مشتاقیان به نمایندگی از مدیران ایستگاهها به تشریح نظرات خود پرداختند سپس مهندس فروزان مدیر کل هماهنگی با اعلام آمادگی برای رفع نیازهای ایستگاهها ؛ پیش بینی های  انجام شده برای صفر امسال را تشریح کرد .
در پایان معاونت زیارت استانداری خراسان با قدردانی از زحمات انجام شده توسط مدیران  ایستگاهها و هماهنگی جمعیت خدمتگزار ؛ از مدیران ایستگاهها خواست نیازهای خود را از سازمانهای دولتی اعم از آب ؛ برق ؛ گاز ، بهداشت ؛ راه ؛ امنیتی ؛ اعلام تا اقدام شود . مهندس واحدی افزود :  49پایگاه امداد و نجات نیز در جاده های استان مستقر می شود که این تعداد به حدود 60 پایگاه افزایش می یابد.
وی گفت: سه بالگرد در این حوزه فعال خواهد بود که دو بالگرد درون استان و یک بالگرد نیز برای امدادرسانی بین دو استان خراسان رضوی و خراسان شمالی آماده باش خواهد بود.
واحدی افزود: 266 چشمه سرویس بهداشتی در حال توزیع در طول مسیر است و 60 چشمه سرویس بهداشتی نیز در حال انتقال به این استان می باشد.
وی اظهار کرد: برنامه ریزی برای تامین آب و تانکرهای آب رسانی مورد نیاز موکب ها و افزایش جایگاه های سوخت انجام شده است.
وی گفت: برای اسکان زائرین نیز تاکنون 180 مدرسه در مشهد آماده پذیرایی شده و مکان های در اختیار شهرداری و سالن های بسیج و سپاه هم در حال آماده سازی است.
واحدی ادامه داد: برای بازگشت زائران پیاده رضوی نیز چهار هزار دستگاه اتوبوس آماده شده که زائران را به شهرهای خود منتقل کند.
در پایان این جلسه دوفیلم تهیه شده روابط عمومی در قالب DVD توزیه و از سامانه ثبت نام مدیران ایستگاههای صلواتی و طرح هیئت سقاء های رضوی رونمائی شد . / رضائی 95.8

تعداد بازدید : 333 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

اوقات شرعی

وضعیت آب و هوا

اکثرا ابری

15°درجه

مشهد مقدس

اکثرا ابری
سه شنبه ۲°درجه / ۹°درجه SP_WEATHER_RAIN_AND_SNOW
چهارشنبه ۲°درجه / ۱۲°درجه اکثرا ابری
پنج شنبه ۲°درجه / ۱۵°درجه اکثرا ابری